5. kol. | GKS Bełchatów – Świt 1:1 (1:1)

29.08.2023
5. kol. | GKS Bełchatów – Świt 1:1 (1:1)

5. kolejka III liga gr. I
GKS Bełchatów – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (1:1)

Bramki : Hubert Karpiński 6′ – Jacek Tkaczyk 11′.

GKS: Leonid Otczenaszenko – Mikołaj Grzelak (63′ Szymon Sarnik), Mariusz Holik, Jarosław Trzeboński, Mateusz Szymorek, Łukasz Wroński, Klaudiusz Krasa (69′ Miłosz Nowak), Artur Golański (88′ Mikołaj Bociek), Serhij Napołow, Bartłomiej Bartosiak (70′ Patryk Skórecki), Hubert Karpiński (63′ Przemysław Zdybowicz).

Świt:  Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Jarosław Jampol, Kyryło Knysz, Andrij Jampol, Patryk Kamiński (86′ Bartosz Mikołajczyk), Hubert Michalik (65′ Kamil Wiśniewski), Arkadiusz Ciach.

Żółte kartki:  Trzebociński, Wroński, Krasa, Napołow, Bartosiak – Broda, Jampol A.
Czerwone kartki: Bociek 90′.
Sędzia:  Maciej Węgrzyk (Rybnik).

4. kol. | Świt – Jagiellonia II Białystok 2:2 (1:1)

25.08.2023
4. kol. | Świt – Jagiellonia II Białystok 2:2 (1:1)

4. kolejka III liga gr. I
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Jagiellonia II Białystok 2:2 (1:1)

Bramki: Anrij Jampol 22′, Arkadiusz Ciach 63′ – Maciej Twarowski 44′, Dominik Kobus 89′.

Świt:  Mateusz Prochoń – Radosław Kamiński (56′ Patryk Kamiński), Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Kamil Wiśniewski, Jarosław Jampol, Andrij Jampol, Kyryło Knysz, Jan Nawotczyński (56′ Arkadiusz Ciach), Marcel Niesłuchowski (68′ Hubert Michalik).

Jagiellonia II: Miłosz Piekutowski – Kamil Huczko, Jakub Orpik (72′ Michal Mościcki), Dominik Kobus, Patryk Czerech, Jakub Burkowski (55′ Szymon Pankiewicz), Mikołaj Wasilewski (55′ Vinicius Matheus), Dawid Polkowski, Mateusz Zielecki (65′ Hikaru Matsui), Damian Wojdakowski, Maciej Twarowski (72′ Michał Samborski).

Żółte kartki:  Kamiński P., Jampol A., Ciach, Michalik H.
Sędzia: Arkadiusz Szymanowski (Olsztyn).

3. kol. | Legionovia – Świt 0:3 (0:0)

21.08.2023
3. kol. | Legionovia – Świt 0:3 (0:0)

3. kolejka III liga gr. I
Legionovia Legionowo – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:3 (0:0)

Bramki : Kamil Wiśniewski 51′, Jarosław Jampol 75′, 81′.

Legionovia: Paweł Błesznowski – Andrzej Krajewski (63′ Jewhen Radionov), Daniel Choroś, Mikołaj Gibas, Grzegorz Wojdyga, Łukasz Buczkowski, Bartosz Mroczek (72′ Mateusz Szwed), Piotr Basiuk (77′ Stanisław Mitura), Michał Barć, Piotr Sonnenberg, Dawid Papazjan (77′ Dariusz Zjawiński).

Świt:  Mateusz Prochoń – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Kamil Wiśniewski (84′ Jan Nawotczyński), Jarosław Jampol (90′ Marcel Pruszkowski), Andrij Jampol, Patryk Kamiński (90′ Maksymilian Kopczyński), Hubert Michalik (70′ Kyryło Knysz), Arkadiusz Ciach (90′ Marcel Niesłuchowski)

Żółte kartki:  Błesznowski, Gibas, Buczkowski – Jampol J.
Sędzia: Michał Mikulski (Lublin).

2. kol. | Świt – GKS Wikielec 3:1 (2:0)

15.08.2023
2. kol. | Świt – GKS Wikielec 3:1 (2:0)

2. kolejka III liga gr. I
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – GKS Wikielec 3:1 (2:0)

Bramki : Jacek Tkaczyk 28′, Bartosz Michalik 39′, Jarosław Jampol 64′ – Eryk Filipczak 46′.

Świt:  Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk (89′ Radosław Kamiński), Kamil Wiśniewski (72′ Jan Nawotczyński), Jarosław Jampol, Andrij Jampol, Patryk Kamiński (72′ Kyryło Knysz), Hubert Michalik (83′ Szymon Kifonidis), Arkadiusz Ciach (89′ Marcel Niesłuchowski).

GKS: Paweł Rutkowski – Patryk Rosoliński (69′ Bartosz Dąbrowski), Mateusz Jackowski (46′ Eryk Filipczak), Piotr Kacperek, Mateusz Jajkowski, Michał Jankowski, Maddox Sobociński (69′ Paweł Sagan), Hubert Otręba, Sebastian Szypulski (80′ Kacper Nowicki), Oskar Kordykiewicz, Alan Klimek (46′ Szymon Licznerski).

Żółte kartki:   Kamiński P. – Rosoliński, Dąbrowski.
Czerwona kartka: Ciołek 81′.
Sędzia: Tomasz Lewandowski (Piotrków Trybunalski).

1. kol. | Warta Sieradz – Świt 1:2 (0:1)

06.08.2023
1. kol. | Warta Sieradz – Świt 1:2 (0:1)

1. kolejka III liga gr. I
Warta Sieradz – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1)

Bramki: Szymon Czyżewski 64′ – Hubert Michalik 34′, 66′.

Warta: Kamil Miazek – Adrian Filipiak, Seweryn Michalski, Mateusz Lis, Maciej Kraśniewski, Mateusz Borcuch (74′ Jakub Janiszewski), Szymon Pietrzak (80′ Jakub Janiczek), Krystian Adamiak (67′ Jakub Piela), Bartłomiej Maćczak (46′ Shingo Koreeda), Szymon Czyżewski, Przemysław Kita (67′ Bartłomiej Kręcichwost).

Świt: Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk (90′ Karol Drwęcki), Kamil Wiśniewski (70′ Jan Nawotczyński), Jarosław Jampol, Andrij Jampol, Patryk Kamiński (80′ Kyryło Knysz), Hubert Michalik (80′ Radosław Kamiński), Arkadiusz Ciach.

Żółte kartki: Michalski, Adamiak, Kita, Kręcichwost – Nawotczyński, Jampol A., Jampol J., Knysz.
Sędzia: Jakub Kwinto (Wrocław).

Sparing 3 | Świt – Polonia Warszawa 2:4 (2:1)

24.07.2023
Sparing 3 | Świt – Polonia Warszawa 2:4 (2:1)

 Sparing 3
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa 2:4 (2:1)

Bramki : Arkadiusz Ciach, Kamil Wiśniewski.

Świt: I połowa: Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Yaroslav Yampol, Andrij Yampol, Patryk Kamiński, Kamil Wiśniewski, Arkadiusz Ciach, Hubert Michalik. II połowa: Marceli Wasilko – Marcel Pruszkowski, Radosław Kamiński, testowany, Arkadiusz Giżyński (75′ Igor Łępicki), testowany, testowany, Maksymilian Kopczyński (75′ Wojciech Maciejewski), Kacper Wolert (75′ Filip Stańczak), Marcel Niesłuchowski, Jan Nawotczyński.

Polonia: Jakub Lemanowicz (46′ Adrian Sandach) – Eryk Mikołajewski, Filip Arak, Michał Kołodziejski – Nikodem Zawistowski (70′ Jan Parafianowicz), Łukasz Piątek, Jakub Piątek, Bartosz Biedrzycki – Oliwier Wojciechowski, Mateusz Michalski (46′ Junior Radziński) – Szymon Kobusiński (75′ Emre Celik).

Widzów: ~120

 

Sparing 2 | Błonianka Błonie – Świt 1:3

20.07.2023
Sparing 2 | Błonianka Błonie – Świt 1:3

 Sparing 2
Błonianka Błonie – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3

Bramki : Hubert Michalik, Arkadiusz Ciach, Patryk Kamiński.

Świt: I połowa: Maksymilian Ciołek – Jacek Tkaczyk, Mateusz Broda, Karol Drwęcki, Marcel Pruszkowski, testowany, testowany, Yaroslav Yampol, Jan Nawotczyński, Marcel Niesłuchowski, Kamil Wiśniewski. II połowa: testowany – Arkadiusz Giżyński, Radosław Kamiński, Antoni Bednarek, Igor Łępicki, Patryk Kamiński, Wojciech Maciejewski, Maksymilian Kopczyński, Hubert Michalik, Arkadiusz Ciach, testowany.

 

Patryk Kamiński nowym zawodnikiem Świtu!

18.07.2023
Patryk Kamiński nowym zawodnikiem Świtu!

Patryk Kamiński związał się kontraktem ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował Biało-Zielone barwy!

Kamiński to 32-letni pomocnik, wychowanek Ursusa Warszawa, w którym jako senior spędził niemalże 11 sezonów. W swojej karierze grał także m.in w Wiśle Płock czy Legii Warszawa (ME). Ostatnie pół roku spędził w Pogoni Grodzisk Mazowiecki.

Witamy na pokładzie!

Sparing 1 | Świt – Pelikan Łowicz 1:1 (1:1)

17.07.2023
Sparing 1 | Świt – Pelikan Łowicz 1:1 (1:1)

 Sparing 1
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Pelikan Łowicz 1:1 (1:1)

Bramka: Yaroslav Yampol

Świt: I połowa: Maksymilian Ciołek, Bartosz Michalik, Radosław Kamiński, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Andrii Yampol, Yasrolav Yampol, testowany, Kamil Wiśniewski, Arkadiusz Ciach (20’ Marcel Niesłuchowski), Hubert Michalik; II połowa: Marceli Wasilko, Marcel Pruszkowski, Antoni Bednarek, Karol Drwęcki, Arkadiusz Giżyński, testowany, Kopczyński, Andrii Yampol (60’ testowany), testowany, Marcel Niesłuchowski (70’ Wolert), Jan Nawotczyński.

Widzów: ~50

Filip Chmiel trenerem przygotowania motorycznego

14.07.2023
Filip Chmiel trenerem przygotowania motorycznego

Filip Chmiel został trenerem przygotowania motorycznego. W pierwszy zespole będzie pełnił również rolę asystenta pierwszego szkoleniowca.

Chmiel w latach 2014-2021 pracował w Akademii Marcina Mięciela i Macieja Bykowskiego – STF Champion Warszawa, gdzie prowadził drużyny młodzieżowe w najwyższych ligach na Mazowszu oraz drużynę seniorską, z którą awansował do wyższej klasy rozgrywkowej. Pełnił również rolę koordynatora akademii STF Champion, a także był członkiem sztabu kadry Mazowsza.

Obecnie jest współwłaścicielem warszawskiego centrum treningowego – Strefa Podium, gdzie indywidualnie pracuje z zawodnikami z zakresu motoryki i piłki nożnej.

Witamy na pokładzie i życzymy wielu Biało-Zielonych chwil!