Akademia Piłkarska

Naszym nadrzędnym celem jest popularyzacja zdrowego stylu życia oraz budowania kultury fizycznej, zasad fair play oraz mądrego współzawodnictwa wśród dzieci i młodzieży.

W pierwszym etapie szkolenia, wśród najmłodszych uczestników naszych zajęć, dbamy przede wszystkim o kształtowanie cech prosportowych, pozytywnego podejścia do życia, a także naukę zaspołowości. Wszystko odbywa się poprzez ogólnorozwojowe gry i zabawy, które mają zachęcić najmłodszych do uprawiania sportu. Dopiero później kładziemy duży nacisk do rozwój piłkarski, naukę techniki i strategii.

Jesteśmy liderem i klubem z największą tradycją piłkarską w rejonie. Szkolimy przyszłych zawodników od ponad 88 lat i stale inwestujemy w rozwój naszej szkółki. Jako jedni z nielicznych wśród podwarszawskich miejscowości możemy pochwalić występami w seniorskiej piłce na poziomie 1 ligi i Ekstraklasy, a także wybitnym wychowankiem, który od lat jest podstawowym zawodnikiem Mistrza Polski, Legii Warszawa – Michałem Kucharczykiem.

W naszej Akademii Piłkarskiej pracuje:

•  16 wykwalifikowanych trenerów
  •  2 trenerów bramkarzy
  •  fizjoterapeuta
  •  trener przygotowania motorycznego
  •  trener mentalny.

Szkolimy 350 zawodników w 19 grupach treningowych.

—————

Miesięczna składka za zajęcia w sekcji piłki nożnej MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki wynosi:

150 zł

Opłatę należy uregulować wpłatą na konto Akademii Piłkarskiej MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki:

(w tytule: imię i nazwisko zawodnika, rocznik, nazwa sekcji lub imię i nazwisko trenera oraz za jaki miesiąc wpłata):

(do 10 każdego miesiąca)

*W przypadku uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez MKS „Świt” Nowy Dwór Mazowiecki więcej niż jednego dziecka, Zarząd przyjął następującą zasadę:
1 dziecko – 150 zł/miesiąc
2 dziecko –100 zł/miesiąc
Klub respektuje tylko Nowodworską Kartę Familijną. Jej posiadacze mogą skorzystać z możliwości opłaty składki w wysokości 50% od kwoty 150 zł/miesięcznie za każde dziecko.

Koordynatorzy Akademii:

Tomasz Reginis tel. 603 092 557

Mariusz Miecznikowski tel. 602 177 790

Do pobrania:

–> Oświadczenie o składkach

–> Podanie o przyjęcie w poczet zawodników

Nabory: