Sparing nr 2: Pogoń Siedlce – Świt

W środę 11 lipca w Siedlcach, Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozegrał drugi mecz kontrolny w ramach przygotowań do sezonu 2018/19.

Nowodworzanie ulegli drugoligowej Pogoni Siedlce 1:2. Bramkę dla Świtu zdobył testowany Kamil Waśniowski. Ponadto w 32. minucie Mateusz Prus obronił rzut karny wykonywany przez Adriana Paluchowskiego, a w 79. minucie Konstanty Antoniuk obronił „jedenastkę” wykonywaną przez Damiana Mosiejko.

Podopieczni trenera Rafała Kleniewskiego po raz trzeci sprawdzą się w najbliższą sobotę o godz. 16.00 w Rembertowie. Ich przeciwnikiem będzie IV-ligowa Błonianka Błonie.

Sparing nr 2

Pogoń Siedlce – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1

Bramki: Margol, Mosiejko – Waśniowski

Świt: Mateusz Prus (46′ 1. Konstanty Antoniuk) – 13. Kamil Wiśniewski (46′ 11. Konrad Perzyna), 8. Daniel Mitura (46′ 2. Radosław Kamiński), 6. Karol Drwęcki (46, 5. Sebastian Cuch), 19. zawodnik testowany II (46′ 18. Mateusz Pietroń) – 16. zawodnik testowany III (46′ 15. zawodnik testowany V), 8. Paweł Broniszewski (46′ 25. zawodnik testowany VI), 37. Patryk Skubisz (46′ 4. Krystian Pomorski), 7. Michał Steć (46′ 20. Kamil Waśniowski), 9. Piotr Basiuk (46′ 10. Rafał Maciejewski) – 77. zawodnik testowany IV (46′ 17. Krystian Pałczyński)