Nienajlepsze pożegnanie ze Sportową

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w ostatnim meczu domowym w tym sezonie przegrał z Victorią Sulejówek 0:1. Jedyną bramkę zdobył Wojciech Wocial.

Victoria po dwóch remisach z rzędu, przyjechała do Nowego Dworu licząc na zdobycie cennych 3 punktów. To właśnie goście lepiej rozpoczęli mecz. Świt doszedł do głosu dopiero po 10 minutach gry. Swoich szans próbowali m.in Mariusz Gabrych i Marcin Kozłowski, lecz ich strzały nie znalazły drogi do bramki. W 42. minucie gry goście strzelili, jak się później okazało, jedyną bramkę w tym spotkaniu. W zamieszaniu w polu karnym Świtu najlepiej zachował się Wojciech Wocial, który wbił piłkę do bramki gospodarzy.

Drugą połowę lepiej rozpoczął Świt. Kilka minut po wznowieniu gry idealną sytuację miał Piotr Basiuk, lecz jego strzał wylądował na słupku bramki Dominika Puska. Nowodworzanie nie mieli zbytnio planu na rozmontowanie defensywy z Sulejówka. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i to Victoria mogła dopisać sobie 3 punkty w ligowej tabeli.

Sobotnia porażka była czwartym meczem bez punktów w wykonaniu Świtu. W najbliższą sobotę przed podopiecznymi Rafała Kleniewskiego trudny wyjazd, bowiem udadzą się do Aleksandrowa Łódzkiego na ostatni mecz z tamtejszym Sokołem.

Źródło: NoToSport.pl

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Victoria Sulejówek 0:1 (0:1)

42′ Wojciech Wocial

Świt: Konstanty Antoniuk, Konrad Perzyna, Radosław Kamiński, Karol Drwęcki, Mateusz Pietroń (80′ Sebastian Cuch), Kamil Wolski, Paweł Broniszewski (73′ Kajetan Piwowarek), Krystian Pomorski, Marcin Kozłowski, Michał Steć (46′ Kamil Wiśniewski), Mariusz Gabrych (46′ Piotr Basiuk).