18 kol. | Świt – Warta Sieradz 0:2 (0:1)

18. kolejka III liga gr. I (boisko boczne)
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Warta Sieradz 0:2 (0:1)
Bramki: Krystian Adamiak 38, Piotr Mielczarek 56

Świt: Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik (59′ Kyryło Knysz), Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Radosław Kamiński (59′ Jacek Tkaczyk), Hubert Michalik (59′ Marcel Niesłuchowski), Andrij Jampol (86′ Karol Drwęcki), Patryk Kamiński, Jarosław Jampol, Kamil Wiśniewski, Arkadiusz Ciach.

Warta: Kamil Miazek – Maciej Kraśniewski, Seweryn Michalski, Paweł Koncewicz-Żyłka, Piotr Mielczarek (83′ Szymon Czyżewski), Szymon Pietrzak, Krystian Adamiak, Jakub Piela (80′ Shingo Koreeda), Mateusz Lis (90′ Mateusz Borcuch), Bartłomiej Maćczak (90′ Szymon Kołosowski), Bartłomiej Kręcichwost (90′ Jakub Janiczek).

Żółte kartki: Bednarek, Kamiński R., Wiśniewski – Michalski, Adamiak, Lis.
Sędzia: Mateusz Skrzypko (Białystok).