Zwyciężamy!  |  Świt – KS Wasilków 2:0

W sobotę, 5 września Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 2:0 z ostatnim w tabeli KS-em Wasilków. Bramki dla nowodworzan zdobyli Radosław Kamiński i Arkadiusz Ciach.

Biało-Zieloni bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie. Już w 2 minucie meczu najlepiej w zamieszaniu podbramkowym odnalazł się Radosław Kamiński i strzelił gola dla Świt. Wydawało się, że to początek strzeleckiej kanonady, jednak w zespole z Nowego Dworu zawodziła skuteczność. Mimo, że nowodworzanie mieli przewagę i kontrolowali przebieg meczu, to pierwsza połowa zakończyła się skromnym prowadzeniem 1:0.

Po przerwie także padła tylko jedna bramka. W 66. minucie po dośrodkowaniu głową do bramki KS-u Wasilków trafił Arkadiusz Ciach, podwyższając tym samym prowadzenie Biało-Zielonych.

Po 5. kolejkach Świt Nowy Dwór Mazowiecki zajmuje 1. miejsce w tabli III ligi z dorobkiem 13 punktów. W najbliższą sobotę na wyjeździe o godz. 17:00 zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego zmierzą się z drugim Sokołem Aleksandrów Łódzki.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Wasilków 2:0 (1:0)

Bramki: Radosław Kamiński 2′, Arkadiusz Ciach 66′.

Świt: Prus – Kamiński, Drwęcki, Michalik H. (90′ Pruszkowski), Długołęcki, Tlaga, Cieślak, Wiśniewski (46′ Ciach), Michalik B. (67′ Kuźma), Sosnowski (67′ Kusiński), Drewnowski (80′ Tkaczyk).

Wasilków: Nowajczyk – Butkiewicz, Dąbrowski, Cichoński (75′ Makal), Zieniewicz (75′ Nasuto), Jakimiuk, Naliwajko (50′ Panek), Dudziński, Poduch, Wysocki (75′ Stefanowicz), Rybakowski (63′ Borowik).

Żółte kartki: Michalik H., Kuźma – Dudziński.

Czerwone kartki: Dudziński (KS Wasilków) – druga żółta 80′.

Sędzia: Tomasz Lewandowski (WS ŁZPN)