Zwycięstwo z MKS-em Piaseczno

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 3:1 z czwartoligowym MKS-em Piaseczno. Był to przedostatni sprawdzian podopiecznych trenera Marka Brzozowskiego.

W sobotnim sparingu bramki dla nowodworzan zdobyli Marcin Kozłowski, Karol Drwęcki i Kamil Tlaga.

W sztabie trenerskim pozostali Mariusz Miecznikowski, Patryk Drewnowski, Grzegorz Zmitrowicz oraz Łukasz Głowacki. Dodatkowo za przygotowanie motoryczne odpowiada Firma BetterWay. Zawodnicy są już w końcowym etapie ciężkiego okresu przygotowawczego. Zostało wprowadzonych sporo zmian związanych z organizacją pracy w zespole oraz w znaczny sposób modyfikowane są założenia taktyczne. Docelowo drużyna ma pokazać nowe oblicze i rozpoznawalny stylrozwiał wszelkie wątpliwości trener Marek Brzozowski.

Przed Świtem jeszcze jeden mecz towarzyski. 9 marca Biało-Zieloni zagrają z Polonią Warszawa. Spotkanie zaplanowano przy ul. Obrońców Tobruku w Warszawskie o godz. 14:00.

MKS Piaseczno – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:3

Świt: Prus – Pietroń, Drwęcki, Kamiński, Wiśniewski – Maciejewski, Pomorski, Broniszewski, Kozłowski, Michalik – testowany

Grali także: Truskolaski, Basiuk, Cuch, Ostrowski, Śledziewski, Waśniowski, Antoniuk, Tlaga