Zwycięstwo w 90. minucie |  Świt – Legia II 1:0 (0:0)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zwyciężył 1:0 z rezerwami Legii II Warszawa. Bramkę na wagę trzech punktów w 90. minucie zdobył Łukasz Sosnowski.

W spotkaniu 26. kolejki III ligi grupy mistrzowskiej nowodworzanie wyrwali zwycięstwo rzutem na taśmę. Gdy wydawało się, że już nic nie zmieni wyniku spotkania i zarówno Świt i Legia II Warszawa będą musiały się zadowolić podziałem punktów po bezbramkowym remisie, wszystko w swoje „ręce” wziął Łukasz Sosnowski. Po faulu na Bartoszu Dąbrowskim sędzia Mateusz Anielak podyktował rzut wolny z lewej strony pola karnego gości. Sosnowski bezpośrednim strzałem pokonał Kacpra Tobiasza w 90.  minucie i tym samym wyrwał cenne 3 punkty dla nowodworzan.

Zawodnicy Mariusza Miecznikowskiego kolejny mecz rozegrają z liderem III ligi – Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Spotkanie odbędzie się 8 maja w Grodzisku Mazowieckim o godz. 18:00.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Legia II Warszawa 1:0 (0:0)

Bramka: Łukasz Sosnowski 90′.

Świt: Prus – Cuch, Drwęcki, Długołęcki, Dąbrowski – Michalik B., Sosnowski, Kuźma – Michalik H. (66′ Kwiatkowski), Ciach, Wiśniewski (83′ Tlaga).

Legia II: Tobiasz – Czajowski (83′ Cichocki), Astiz, Mosór, Kisiel, Włodarczyk (83′ Wojtysiak), Gościniarek, Cielemięcki (69′ Barnowski), Kwiatkowski, Warchoł, Matsenko.

Żółte kartki: Ciach, Dąbrowski, Wiśniewski – Astiz, Warchoł, Cichocki.

Sędzia: Mateusz Anielak (KS Łódź)