Zwycięski dreszczowiec! | Mławianka – Świt 2:3 (2:0) [zdjęcia]

23. kolejka – III liga gr. I
MKS Mławianka Mława – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:3 (2:0)
Bramka: Mateusz Stryjewski (k) 30′, Mateusz Karol 41′ – Szymon Kuźma 47′, Arkadiusz Ciach 73′, 77′ (k).

Mławianka: Piotr Piotrowski – Tom Dobek-Pietrowski, Maciej Komorowski, Patryk Kostyk (67′ Jakub Kopacz), Joao Odilon Ngonda Ndilu, Mateusz Karol (67′ Jakub Tworek), Michał Stryjewski, Mateusz Stryjewski, Jakub Skudynowski, Kacper Wybrańczyk, Jakub Rutkowski (83′ Mateusz Markowicz).

Świt: Maksymilian Ciołek – Radosław Kamiński, Mateusz Broda, Hubert Michalik (60′ Jan Nawotczyński), Arkadiusz Gajewski (46′ Szymon Kuźma), Kamil Wiśniewski (84′ Sebastian Cuch), Andrii Yampol (46′ Yaroslav Yampol), Antoni Bednarek, Piotr Basiuk (70′ Jewgen Radionow), Łukasz Sosnowski, Arkadiusz Ciach.

Żółte kartki: Odilon, Rutkowski – Kamiński, Broda, Wiśniewski, Yampol A., Kuźma.
Sędziowie: Dawid Wiśniewski – Robert Zielonka, Andrzej Jerszewski (KS ZPN Warmińsko-Mazurski).
Widzów: 999 (136 z Nowego Dworu).