Znamy kadrę na rundę wiosenną

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wprzerwie zimowej dokonał tylko kosemtycznych zmian. W sumie kadra biało-zielonych uszczupliła się o 5 zawodników, natomiast 6 zawodników dołączyło do I zespołu.

Kadra na rundę wiosenną – sezon 2017/2018

Bramkarze: Mateusz Prus, Konstanty Antoniuk, Sebastian Nowiński

Obrońcy: Karol Drwęcki, Sebastian Cuch, Kamil Dankowski, Radosław Kamiński (powrót po kontuzji), Mateusz Pietroń (z II zespołu),

Pomocnicy: Paweł Broniszewski, Mateusz Dara, Marcin Kozłowski, Michał Morawski (z II zespołu), Krystian Pałczyński, Konrad Perzyna, Krystian Pomorski, Maciej Sawicki, Radosław Śledziewski, Konstantyn Ślęzak, Michał Steć, Kamil Wiśniewski, Kajetan Piwowarek (z rocznika 2001), Kacper Nadulski (z rocznika 2001)

Napastnicy: Piotr Basiuk, Mariusz Gabrych, Marceli Smardzewski (z II zespołu), Kamil Wolski

Przybyli: Radosław Kamiński (powrót po kontuzji), Kajetan Piwowarek (z rocznika 2001), Kacper Nadulski (z rocznika 2001), Marceli Smardzewski (z II zespołu), Mateusz Pietroń (z II zespołu), Mateusz Morawski (z II zespołu)

Odeszli: Mikołaj Bolmowski (Ożarowianka Ożarów Maz.), Michael Chojnicki (Ożarowianka Ożarów Maz.), Kewin Przygoda (KS Piaseczno), Bartłomiej Stryjek (koniec kariery), Przemysław Przysowa (Kotwica Kołobrzeg)

Sztab szkoleniowy: Rafał Kleniewski – trener, Jarosław Miecznikowski – II trener, Grzegorz Zmitrowicz – kierownik drużyny, Łukasz Głowacki – fizjoterapeuta