Zmiany w terminarzu Świtu

Do zakończenia rundy jesiennej pozostały jeszcze cztery spotkania. Ponadto nowodworzanie rozegrają jeden mecz awansem z rundy wiosennej. 

Najbliższy mecz Świt zagra na wyjeździe w Ząbkach z rezerwami Legii Warszawa. Spotkanie zaplanowano na niedzielę (27 października) na godz. 12:00.

Podczas 15. rundy gier nowodworzanie mięli zmierzyć się przed własną publicznością z Huraganem Morąg. Ze względu na trwającą budowę bieżni lekkoatletycznej na Stadionie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim, Świt zagra to spotkanie w Morągu, 2 listopada o godz. 13:00.

Ponadto przesunięto godzinę meczu z KS-em Wasilków. Mecz, który odbędzie się już na własnym stadionie po ponad miesięcznej przerwie, zaplanowano na 17 listopada na godz. 13:00 (niedziela).

To jednak nie koniec piłkarskich emocji w 2019 roku. Decyzją organu prowadzącego rozgrywki, postanowiono rozegrać awansem jeden mecz z rundy wiosennej. W związku z tym Świt 24 listopada w niedzielę również na własnym stadionie o godz. 13:00 zmierzy się z Olimpią Zambrów.

Aktualny terminarz meczów, można zobaczyć w zakładce www.mksswit.pl/terminarz/