Zapraszamy Kibiców na Turniej FIFA!

Już w najbliższą niedzielę 23 września w budynku Świtu odbędzie Otwarty Nowodworski Turniej FIFA 18, który jest organizowany przy współudziale nowodworskiego klubu. Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału!

Zgłoszenia:

UWAGA!

Zapisy na konsole PS4 zostały zamknięte (komplet uczestników) (17.09.2018)

Zapisy na konsolę Xbox One zostały zamknięte (komplet uczestników) (18.09.2018)

Poszukujemy 64 śmiałków w wieku od 13 do 32 lat, którzy zmierzą się na konsoli PS4 (32 osoby) oraz do walki na konsoli Xbox One (32 osoby). Turniej będzie rozgrywany na 4 stanowiskach, po 2 na każdą konsolę w systemie pucharowym. Drabinkę turniejową poznacie w dniu Turnieju.

Zgłoszenia do turnieju wysyłajcie na e-mail: turniejfifandm@wp.pl do godziny 12:00 do 22 września 2018 r. W treści wiadomości musi się znajdować: imię, nazwisko, data urodzenia oraz konsola na której zamierzasz grać.

Każdy zgłaszający dostanie e-mail zwrotny , gdzie będzie zawarty regulamin turnieju oraz jego przebieg. Każdy ze startujących jest zobowiązany do zapoznania się z nim oraz do wyrażania zgody na zawarte w nim punkty. Własnoręcznie podpisany regulamin musicie złożyć w dniu turnieju przy potwierdzeniu swojej obecności.

Wszystkie osoby poniżej 18 roku życia są zobowiązane do przyniesienia wraz z regulaminem zgody o treści:

Wyrażam zgodę na udział mojego syna/córki w „Otwartym Nowodworskim Turnieju FIFA” wraz z podpisem rodzica/opiekuna prawnego i datą.

Kiedy i gdzie?

23 września 2018 r. (niedziela), sale konferencyjne w budynku Świtu przy ul. Sportowej 66.

Patronat honorowy:

Starosta Nowodworski – Magdalena Biernacka

Burmistrz Nowego Dworu Mazowieckiego – Jacek Kowalski

Nagroda główna:

Zwycięzca pojedynku: Zwycięzca PS4 vs. Zwycięzca Xbox wygra konsolę PS4 ufundowaną przez Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki! Atrakcyjne nagrody czekają również na wicemistrzów, a każdy uczestnik dostanie drobny upominek.

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim ufundowało pad – kontroler do konsoli PS4!

Fundatorzy nagród:

Urząd Miasta Nowy Dwór Mazowiecki

Burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego – Jacek Kowalski

Radna Nowego Dworu Mazowieckiego – Agnieszka Kowalska

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim

Osoby współorganizujące Turniej:

Michał Górzyński – organizator główny

Jacek Kowalski

Agnieszka Kowalska

Aneta Pielach Pierścieniak, Mariusz Ziółkowski, Katarzyna Sazonowicz, Adam Szabłowski

Patronat medialny:

Regionalny Portal Sportowy NoToSport.pl

Wydarzenie na Facebooku:

Kliknij TUTAJ

Regulamin:

Dostępny TUTAJ (kliknij)