Wyjazdowy remis. Lechia – Świt 1:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował na wyjeździe z Lechią Tomaszów Mazowiecki 1:1. Gola na nowodworzan w 85. minucie strzelił Arkadiusz Ciach.

Początek spotkania nie był szczęśliwy dla Świtu. W 4. minucie Radosław Kamiński zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia główny spotkania – Damian Krumplewski podyktował rzut karny. Gospodarze nie wykorzystali jednak dogodnej okazji do wyjścia na prowadzenie. Strzał Kamila Szymczaka obronił Błażej Niezgoda.

Gospodarze wyszli jednak na prowadzenie w 58. minucie. Po szybkiej kontrze Lechii piłka trafiła pod nogi Igora Kani, który zdobył pierwszą bramkę w meczu. Nowodworzanie wyrównali tuż przed końcem meczu. W 85. minucie z lewego skrzydła dośrodkował Karol Drwęcki, a głową bramkarza gospodarzy pokonał Arkadiusz Ciach.

Nowodworzanie po blisko półtoramiesięcznej przerwie, spowodowanej budową bieżni na Stadionie Miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim, powracają na własne boisko. 17 listopada (niedziela) o godz. 13:00 zmierzą się przed własną publicznością z KS-em Wasilków.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)

Bramki: Igor Kania 58′ – Arkadiusz Ciach 85′

Lechia: Awdziewicz – Jakubczyk, Cyran, Peda, Bąkowicz (88′ Snopczyński), Lewiński (86′ Kaproń), Wuwer (90′ Przedbora), Cieślik, Szymczak, Pawlik, Kania (75′ Kubiak).

Świt: Niezgoda – Cuch, Kamiński, Drwęcki, Michalik B. (69′ Waśniowski), Wiśniewski (64′ Ciach), Pomorski, Tlaga, Kwiatkowski, Basiuk (88′ Broniszewski), Maciejewski (90′ Michalik H.).

Żółte kartki: Cyran, Szymczak, Ciślik x2 – Waśniowski, Ciach.

Czerwone kartki: Cieślik 90′ (druga żółta).