Wracamy do ligowych zmagań! Na początek mecz z Pogonią

Już w najbliższą sobotę, 7 marca Świt Nowy Dwór Mazowiecki zmierzy się z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Początek meczu o 14:00 w Grodzisku.

Nowodworzanie zakończyli przerwę zimową i przygotowania do rundy wiosennej w optymistycznych nastrojach. Podczas odpoczynku klub ze Sportowej 66 pożegnał się z Pawłem Broniszewskim (zakończenie kariery), Mikołajem Naporą (Olimpia Zambrów) i Kamilem Waśniowskim (Hutnik Warszawa).

Do Świtu dołączyło dwóch zawodników: Mateusz Długołęcki (Znicz Pruszków w sezonie 2018/19) oraz Titas Milašius (wypożyczenie z Wisły Płock).

Biało-Zieloni rozpoczną zmagania meczem wyjazdowym z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. To spotkanie zaplanowano na 7 marca na godz. 14:00. Transmisję z meczu przeprowadzi tv.nsk.pl za pośrednictwem kanału youtube.pl.

Pełny terminarz mecz Świtu dostępny jest w zakładce rozgrywki>terminarz.