W Giżycku komplet punktów  |  Mamry – Świt 0:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 1:0 na wyjeździe z Mamrami Giżycko. Jedyną bramkę na wagę 3 punktów zdobył Filip Kowalczyk.

Dla Świtu było to trzecie spotkanie w ciągu tygodnia. Po wtorkowym spotkaniu Pucharu Polski z Lechią Gdańsk, było nieco widać zmęczenie w zespole Biało-Zielonych. Jedyną bramkę na wagę trzech punktów udało się zdobyć w 54. minucie po strzale Filipa Kowalczyka.

Przed Świtem zasłużone 2 dni odpoczynku. Od wtorku nowodworzanie wrócą do treningu, aby przygotować się do meczu ligowego z Bronią Radom. Te zaplanowano na sobotę 6 listopada na godz. 16:00 w Nowym Dworze Mazowieckim.

fot. Lewy Photo

Mamry Giżycko – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)
Bramka: Filip Kowalczyk 54′.

Mamry: Woźniak – Świderski (46′ Drażba), Drężek, Broź, Kuriat, Raiński (60′ Rutkowski), Mroczkowski, Adamiec, Łapiński, Kulik, Wiszniewski (75′ Sadocha).

Świt: Posiadała – Długołęcki, Cuch, Kamiński, Cieślak, Kowalczyk (82′ Drwęcki), Tkaczyk, Sosnowski, Kuźma, Niesłuchowski (72′ Bykowski), Gajewski.

Żółte kartki: Adamiec, Kulik – Gajewski.
Sędzia: Paweł Gwiazda (Ciechanów).