Traktorki górą  |  Ursus Warszawa – Świt 1:0 (0:0) [wideo]

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w środowym meczu uległ 0:1 w Ursusowi Warszawa.

Jedyna bramka na wagę 3 punktów padła w 76. minucie. Po akcji pozycyjnej Łukasz Buczkowski dośrodkował z lewego skrzydła w pole karne Świtu, a tam formalności dopełnił Paweł Tarnowski. Chwilę wcześniej druga żółtą kartkę zobaczył Jewgen Radionow i Świt musiał sobie radzić w dziesiątkę.

Następne spotkanie nowodworzanie rozegrają w weekend majowy. 1 maja (sobota) zmierzą się na własnym stadionie z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Mecz zaplanowano na godz. 16:00.

28. kolejka – III liga gr. 1

Ursus Warszawa – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:0 (0:0)
Bramka: Paweł Tarnowski 76′.

Ursus: Krystian Kalinowski – Antoni Górecki, Sebastian Olczak, Paweł Czarnecki, Adrian Kozarzewski, Oskar Pyrzyna (90′ Mikołaj Neuman), Kacper Gzieło (75′ Patryk Kamiński), Maciej Prusinowski (66′ Wojciech Bernacik), Paweł Tarnowski, Mateusz Muszyński (75′ Łukasz Buczkowski), Michał Strzałkowski (66′ Kuba Wardzyński).

Świt: Albert Posiadała – Hubert Michalik (85′ Mateusz Kwiatkowski), Sebastian Cuch, Radosław Kamiński, Bartosz Dąbrowski, Jarosław Jampol (80′ Filip Kowalczyk), Bartosz Michalik, Łukasz Sosnowski (80′ Damian Ślesicki), Piotr Basiuk (80′ Jerzy Munik), Jan Nawotczyński (85′ Marcel Niesłuchowski), Jewgen Radionow.

Żółte kartki: Tarnowski, Strzałkowski, Wardzyński – Cuch, Michalik B., Radionow x2.
Czerwona kartka: Radionow (72′ – dwie żółte).
Sędzia: Norbert Chrząstek (Radom).

fot. YouTube.pl – KS Ursus Warszawa