Świt wznowił treningi

We wtorek, 3 lipca Świt Nowy Dwór Mazowiecki wznowił treningi i tym samym rozpoczął przygotowania do sezonu 2018/2019.

Na zajęciach pojawiło się 25 zawodników w tym 7 zawodników testowanych. Na pierwszych zajęciach zabrakło Kamila Danowskiego, Mariusza Gabrycha i Marcina Kozłowskiego, którzy najprawdopodobniej opuszczą klub ze Sportowej.

Znany jest także ostateczny skład III ligi na nadchodzący sezon. W rywalizacji o awans do II ligi wezmą udział: Unia Skierniewice (beniaminek), Sokół Aleksandrów Łódzki, Ruch Wysokie Mazowieckie (beniaminek), Broń Radom (beniaminek), Polonia Warszawa, Pelikan Łowicz, Olimpia Zambrów, Sokół Ostróda, Znicz Biała Piska (beniaminek), ŁKS 1926 Łomża, Huragan Morąg, MKS Ełk, Victoria Sulejówek, Legia II Warszawa, Lechia Tomaszów Mazowiecki, Ursus Warszawa, Legionovia Legionowo (spadkowicz) i Świt.