Świt wznowił treningi

Zawodnicy Świtu Nowy Dwór Mazowiecki wznowili treningi! We wtorek 11 stycznia nowodworzanie powrócili z urlopów i rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej.

Za piłkarzami Biało-Zielonych „testowy tydzień”. Podczas pierwszych zajęć nowodwrzanie przechodzili szereg badań wydolnościowych.

Do treningów powrócili niemal wszyscy zawodnicy. W szeregach Świtu na pewno zabraknie Mateusza Długołęckiego, który ze względu na sprawy prywatne i zawodowe rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. W sztabie szkoleniowym także doszło do dwóch zmian. Do tej formacji dołączył trener przygotowania motorycznego – Jarosław Kulczyk, który ma za sobą pracę m.in. w Wiśle Płock czy Termalice Bruk-Bet Nieciecza. Pracę ze Świtem zakończył fizjoterapeuta – Mikołaj Biljenko, a nazwisko nowego poznamy w przyszłym tygodniu.

Pierwszy sparing kontrolny nowodworzanie rozegrają 22 stycznia. O godz. 12:00 w Nowym Dworze zmierzą się z Pelikanem Łowicz.