Świt – Ursus  | Bilety w sprzedaży ONLINE po 1 zł!

Trwa internetowa sprzedaż biletów na mecz 3. kolejki III ligi! 22 sierpnia w sobotę o godz. 16:00 Świt Nowy Dwór Mazowiecki zmierzy się z Ursusem Warszawa. Bilety są dostępne po 1 zł!

Bilety na sobotnie spotkanie można nabyć za pośrednictwem strony www.bilet.pax.pl w symbolicznej cenie 1 zł (bilet obowiązuje wszystkich).

W razie trudności z kupnem biletu online, zapraszamy do pokoju 105 w Hali NOSiR (ul. Sportowa 66) od wtorku do piątku w godz. 8:00 – 15:00.

W dniu meczu NIE BĘDZIE możliwości nabycia biletu w kasie biletowej (obostrzenia COVID). Prosimy o zakup wejściówki w sprzedaży internetowej.

Jak kupić bilet przez Internet

Zakup biletu przez Internet odbywa się po przez przejście przez Kupującego ścieżki składającej się z następujących kroków:

1) ZAREJESTRUJ SIĘ wpisując Login (Twój mail) i hasło. Kliknij link aktywacyjny, który przyszedł na Twojego maila (sprawdź spam). Teraz możesz się logować.
2) ZALOGUJ się do systemu na stronie www.bilet.pax.pl (podając mail i hasło).
3) Wybierz wydarzenie z listy udostępnionych wydarzeń naciśnięciem przycisku KUP BILET.
4) W zależności od wydarzenia wskaż sektor i wybierz liczbę zamawianych biletów; kliknij REZERWUJ.
5) Wybierz sposób płatności i zapłać.
6) Powróć na stronę bilet.pax.pl wejdź na TWOJE KONTO potem w REZERWACJE i wydrukuj bilet.
7) Po kliknięciu DRUKUJ BILET nie zapomnij wypisać danych personalnych (imię, nazwisko i PESEL)  na bilecie i potwierdź klawiszem ZAPISZ i DRUKUJ.