Świt rozpoczął przygotowania [zdjęcia]

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 5 lipca rozpoczął przygotowania do nowego sezonu. W pierwszym treningu wzięło udział 28 zawodników, w tym gościnnie Michał Kucharczyk.

W przerwie letniej nastąpiło kilka zmian. Na stanowisku trenera pierwszego zespołu Mariusza Miecznikowskiego zastąpił Patryk Drewnowski. W sztabie szkoleniowym zabraknie Mariusza Liberdy i Patryka Gromka, a nazwiska nowych trenerów bramkarzy i przygotowania motorycznego poznamy niebawem.

Z Biało-Zielonymi na pewno rozstali się także Jewhen Radionow i Łukasz Sosnowski. Z wypożyczenia do ŁKS-u Łódź wrócił  Michał Kot.

Na pierwszych zajęciach pojawiła się także grupa zawodników testowanych i Akademii Piłkarskiej Świtu. Gościnnie ze Świtem trenował Michał Kucharczyk, który uporał się już z kontuzją i w pełni zdrów rozpoczął przygotowania. Pierwszy sparing nowodworzanie rozegrają 15 lipca z Pelikanem Łowicz.