Świt nie zwalnia na wyjazdach  |  Sokół – Świt 1:2

Zawodnicy z Nowego Dworu Mazowieckiego pokonali na wyjeździe Sokół Aleksandrów Łódzki 2:1. Gole dla Świtu strzelili Arkadiusz Gajewski i Jerzy Munik.

Pierwszą bramkę nowodworzanie zdobyli w 20. minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zamieszaniu w polu karnym piłkę do bramki Sokoła skierował Arkadiusz Gajewski. Po zmianie stron Świt podwyższył prowadzenie. W 77. minucie piłkarze trenera Mariusza Miecznikowskiego wyszli z kontrą. Z prawego skrzydła dośrodkował Kamil Wiśniewski, a Jerzy Munik pewnym strzałem zdobył drugą bramkę. Jedyne trafienie dla gospodarzy padło w ostatniej akcji meczu. Po centrze z lewego skrzydła bardzo ładnym strzałem popisał się Tomasz Pałagan.

Przed Świtem wyzwanie w 1/32 Pucharu Polski. Nowodworzanie o awans zawalczą z trzecioligowcem ze Śląska – Rekordem Bielsko-Biała. Mecz zaplanowano na 29 września na godz. 15:00.

Sokół Aleksandrów Łódzki – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Pałgan 90′ – Arkadiusz Gajewski 20′, Jerzy Munik 77′.

Sokół: Polit – Lis, Sobociński, Woźniczak, Wodziński, Pękała, Dydak (70′ Jończyk), Dubenkow (46′ Pałgan), Zagórski, Kania (77′ Góral), Kmita.

Świt: Posiadała – Michalik H., Długołęcki, Drwęcki, Cieślak, Kowalczyk (65′ Kuźma), Sosnowski, Basiuk (70′ Munik), Nawotczyński (70′ Wiśniewski), Kwiatkowski (77′ Michalik B.), Gajewski.

Żółte kartki: Długołęcki, Sosnowski.
Sędzia: Łukasz Sowada (Opole).