Sparinig: Świt – Mazovia 2:1 | Świt – Unia Warszawa 5:0

W ubiegłą sobotę Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozegrał dwa mecze kontrolny i dwukrotnie zwyciężył. Z Mazovią Mińsk Mazowiecki 2:1, a z Unią Warszawa 5:0.

Nowodworzanie wkroczyli w najważniejszy okres przygotowań. Do pierwszego meczu ligowego po przerwie zimowej pozostało tylko 13 dni. W sobotę. 27 lutego zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego zagrali dwa sparingi z czwartoligowcami. Najpierw o godz. 12:00 zmierzyli się z Mazovią Mińsk Mazowiecki (IV liga radomsko-siedlecka). W tym spotkaniu zwyciężyli 2:1 po dwóch bramkach Mateusza Kwiatkowskiego. Ponadto Mateusz Prus obronił rzut karny.

O 14:00 nowodworzanie zagrali z Unią Warszawa (IV liga warszawska). W tym meczu w składzie znalazło aż czterech wychowanków Świt: Marcel Pruszkowski, Arkadiusz Giżyński, Filip Stańczak i Miłosz Pieluchowski. Nowodworzanie poradzili sobie bardzo dobrze, zwyciężając aż 5:0.

Przed Biało-Zielonymi ostatnie dwa sparingi. W najbliższą sobotę zagrają o 12:00 z Ursusem Warszawa (III liga), a o 14:00 z Makowianka Maków Mazowiecki (IV liga).

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Mazovia Mińsk Mazowiecki (IV liga) 2:1 (0:0)

Bramki: Mateusz Kwiatkowski x2.

Świt: Prus – Tlaga, Drwęcki, Cuch, testowany, Drewnowski, Tkaczyk, testowany, Ciach, Kwiatkowski, Bykowski.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Unia Warszawa (IV liga) 5:0

Bramki: Marcel Niesłuchowski x2, Kamil Wiśniewski, Tom Dobek-Pietrowski, testowany.

Świt: Lemanowicz – Pruszkowski, Dobek-Pietrowski, Kamiński, Giżyński, Michalik B, Wiśniewski, Stańczak, Niesłuchowski, testowany, Cieślak (Pieluchowski).

zestaw bitewny przez Lewego Autor & nbsp;