Sparing: Z Legionovią na remis

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w ubiegłą sobotę w przedostatnim sparingu bezbramkowo zremisował z Legionovią Legionowo. Mecz rozegrano w Laskach (gm. Izabelin).

Przed zawodnikami trenera Mariusza Miecznikowskiego ostatni sprawdzian. W 31 lipca na wyjeździe zmierzą się z Pilicą Białobrzegi. Start rozgrywek zaplanowano na 7 sierpnia. O godz. 17:00 nowodworzanie zagrają w Wikielcu z tamtejszym GKS-em.

Legionovia Legionowo – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

I połowa: Lemanowicz – Długołęcki, Sosnowski, Michalik B. (30′ Basiuk), Cuch (30′ Kamiński), Drwęcki, Tkaczyk, Cieślak, Wiśniewski, testowany, Grzelak (30′ Bykowski).

II połowa: testowany – Długołęcki (60′ Czajkowski), Kamiński, Basiuk, testowany, Sosnowski (60′ Michalik B.), Drwęcki (60′ Cuch), Cieślak (70′ Wiśniewski), Kowalczyk, Bykowski (60′ Niesłuchowski), testowany (60′ Kwiatkowski).