Sparing:  Świt – Znicz Biała Piska 2:1 (1:0)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał 2:1 w meczu kontrolnym ze Zniczem Biała Piska. Bramki dla Biało-Zielonych zdobyli Łukasz Sosnowski i Michał Drewnowski.

Było to drugie spotkanie kontrolne podopiecznych trenera Mariusza Miecznikowskiego. Po remisie 2:2 z z drugoligowymi Wigrami Suwałki zmierzyli się z ligowym rywalem – Zniczem Biała Piska i zwyciężyli 2:1.

Kolejne spotkanie Świt zagra na wyjeździe. Tym razem zmierzy się z pierwszoligowych GKS-em Bełchatów. Mecz zaplanowano na 6 lutego na godz. 13:00 w Błechatowie.

Fotorelacja z meczu sparingowego pomiędzy Świtem Nowy Dwór Mazowiecki a Zniczem Biała Piska. </ p> Opublikowany przez Lewego Autor & nbsp; Sobota, 30 stycznia 2021

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Biała Piska 2:1 (1:0)

Bramki: Sosnowski 33′, Drewnowski 62′ – Jambrzycki 83′.

Świt: (I połowa) Mateusz Prus – Marcel Pruszkowski, Sebastian Cuch, Radosław Kamiński, zawodnik testowany, Łukasz Sosnowski, Bartosz Michalik, Szymon Kuźma, Arkadiusz Ciach, Hubert Michalik, Kamil Wiśniewski.

(II połowa) Jakub Lemanowicz –  Kamil Tlaga, Tom Dobek-Pietrowski,  Karol Drwęcki, Patryk Cieślak, Mateusz Długołęcki, Bartosz Michalik (Marcel Bykowski), Szymon Kuźma (Kamil Wiśniewski), Marcel Niesłuchowski, Michał Drewnowski, Mateusz Kwiatkowski.