Sparing: Świt – Wigry 2:2 (2:2)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w sobotę 23 stycznie zremisował z drugoligowymi Wigrami Suwałki 2:2. Był to pierwszy mecz kontrolny Biało Zielonych.

Nowodworzanie przystąpili do spotkania w optymalnym składzie. W zespole Świtu pojawił się 1 zawodnik testowany. Bramki dla podopiecznych trenera Mariusza Miecznikowskiego zdobyli Michał Drewnowski i Mateusz Kwiatkowski.

Kolejne sparing Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozegra w najbliższa sobotę, 30 stycznia także na własnym stadionie. O godz. 12:00 zagra z ligowym rywalem – Zniczem Biała Piska.

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Wigry Suwałki 2:2 (2:2)

Bramki: 4′ Michał Drewnowski, 40′ Mateusz Kwiatkowski – 2′ Adrian Karankiewicz, 7′ Kamil Adamek.

Świt: (I połowa) Mateusz Prus – zawodnik testowany, Sebastian Cuch, Karol Drwęcki, Patryk Cieślak – Mateusz Kwiatkowski, Mateusz Długołęcki, Bartosz Michalik, Kamil Wiśniewski, Marcel Bykowski – Michał Drewnowski.

(II połowa) Jakub Lemanowicz – Kamil Tlaga, Tom Dobek-Pietrowski, Radosław Kamiński, Piotr Wrzesiński (Arkadiusz Giżyński) – Marcel Niesłuchowski (Piotr Wrzesiński), Łukasz Sosnowski, Szymon Kuźma, Jacek Tkaczyk, Hubert Michalik – Arkadiusz Ciach.

Wigry: (I połowa) Jan Balawejder – Adrian Karankiewicz, Filip Kozłowski, Adrian Piekarski, Elso Brito (30 Daniel Liszka), Michał Orzechowski (30 Christian Suski), Bartłomiej Babiarz, Mateusz Sowiński, Cezary Sauczek, Denis Gojko, Kamil Adamek.

(II połowa) Piotr Słowikowski – Adrian Karankiewicz (65′ Elso Brito), Adrian Piekarski (65′ Filip Kozłowski), Bartosz Gużewski, Daniel Liszka, Christian Suski, Patryk Czułowski, zawodnik testowany, Wojciech Łada, Cezary Sauczek (80′ Denis Gojko), zawodnik testowany.