Sparing:  Świt – Ursus 1:1 (1:0) [ZDJĘCIA]

Świt Nowy Dwór Mazowiecki na koniec przygotowań zremisował z Ursusem Warszawa 1:1. Dla Biało-Zielonych bramkę zdobył Karol Drwęcki.

Nowodworzanie zakończyli przygotowanie do drugiej rundy rozrywek III-ligowych. Na koniec piłkarze trenera Mariusza Miecznikowskiego zmierzyli się z ligowym rywalem – Ursusem Warszawa. Do przerwy Świt prowadził 1:0 po bramce Karola Drwęckiego. W drugiej połowie w końcówce spotkania wyrównanie dla Ursusa z rzutu karnego zdobył Patryk Kamiński.

Przed Świtem początek ligowych zmagań. W najbliższą sobotę o godz. 12:00 na własnym stadionie zmierzą się z Błonianką Błonie.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ursus Warszawa 1:1 (1:0)

Bramki: Karol Drwęcki 43′ – Patryk Kamiński 89′ (k)

Świt: (I połowa) Prus – Ciach, Tlaga, Michalik B., Michalik H., Drewnowski, Wiśniewski, Drwęcki, Cuch, Dąbrowski, Sosnowski.