Sparing 8: Mławianka Mława – Świt 3:3 (2:0)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował z Mławianką Mława 3:3. Był to ostatni sparing Biało-Zielonych przed inauguracją rundy wiosennej.

Nowodworzanie z wiceliderem IV ligi zmierzyli się na wyjeździe w Raciążu. Mimo, że od pierwszych minut Świt miał przewagę, nie potrafił skwitować jej bramką. Swoje okazje wykorzystywali za to zawodnicy Mławianki, którzy mogą sobie zapisać bardzo dużą skuteczność. Czwartoligowiec wykorzystał to co miał i do przerwy prowadził 2:0.

Po zmianie stron już na samym początku bramkę kontaktową zdobył Jewhen Radionow. Mławianka strzałem z około 25 metrów podwyższyła jeszcze prowadzenie na 3:1, jednak kilka chwil później znów trafił Żenia. W końcówce spotkania w polu karnym faulowany był Arkadiusz Gajewski i sam poszkodowany strzałem z rzutu karnego doprowadził do remisu.

To koniec przerwy zimowej. Przed zawodnikami trenera Mariusza Miecznikowskiego powrót na ligowe boiska. Już 12 marca o godz. 15:00 na wyjeździe Świt zagrała z Legionowią Legionowo.

Mławianka Mława – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:3 (2:0)

Bramki: Jewhen Radionow x2, Arkadiusz Gajewski (k).

Świt: Albert Posiadała – Hubert Michalik, Bartosz Michalik, Radosław Kamiński, Jacek Ruciński, Łukasz Sosnowski (60′ Bartosz Dąbrowski), Szymon Kuźma (46′ Jerzy Munik), Jacek Tkaczyk, Jan Nawotczyński, Marcel Niesłuchwski (46′ Jewhen Radionow), Arkadiusz Gajewski.