Sparing nr 5: Świt – Ząbkovia Ząbki 4:2

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zwyciężył w piątym sparingu. Tym razem Biało-Zieloni pokonali Ząbkovię Ząbki (IV liga) 4:2.

Nowodworzanie wygrali 4:2 z niżej notowanym rywalem po bramkach Marcela Niesłuchowskiego, Arkadiusza Gajewskiego, Sebastiana Cucha oraz Patryka Kokoszczyńskiego. Przed Świtem jeszcze trzy mecze kontrolne.

W najbliższy weekend planowany jest mecz z Motorem Lublin (II liga) – miejsce oraz godzina spotkania są jeszcze w trakcie uzgodnień. 26 lutego Biało-Zieloni zagrają z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, a tydzień przed wznowieniem ligi zmierzą się z Mławianką Mława.

 

fot. Lewy Photo

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ząbkovia Ząbki 4:2 (1:1)

Bramki: Marcel Niesłuchowski, Sebastian Cuch, Arkadiusz Gajewski, Patryk Kokoszczyński.

Świt (I połowa): Albert Posiadała – Hubert Michalik, Patryk Kokoszczyński, Radosław Kamiński, Patryk Cieślak, Jerzy Munik, Bartosz Michalik, Jacek Tkaczyk, Filip Kowalczyk, Marcel Niesłuchowski, Jacek Ruciński (30′ Jan Nawotczyński).
(II połowa): Marceli Wasilko – Sebastian Cuch, Karol Drwęcki, Patryk Kokoszczyński, Patryk Cieślak (60′ Jacek Ruciński), Jerzy Munik (70′ Jacek Tkaczyk), Łukasz Sosnowski, Szymon Kuźma, Bartosz Dąbrowski, Arkadiusz Gajewski, Jan Nawotczyński.