Sparing nr 3: Znicz Pruszków – Świt Nowy Dwór 0:0

W sobotnie popołudnie podopieczni Marka Brzozowskiego rozegrali kolejną grę kontrolną przed nadchodzącym sezonem. W Pruszkowie w meczu ze Zniczem padł bezbramkowy remis.

Pierwszą połowę meczu dobrze rozpoczęli zawodnicy Znicza, którzy częściej utrzymywali się przy piłce i chcieli zagrozić bramce Niezgody. Świt kilkukrotnie próbował zagrozić bramce gospodarzy, lecz brakowało albo dokładności w kluczowej fazie akcji albo skuteczności pod bramką Znicza. W drugiej połowie role się odmieniły. To nowodworzanie częściej przebywali na połowie rywala i starali się zdobyć bramkę na wagę zwycięstwa.

Kolejny mecz „Biało-zieloni” rozegrają z rezerwami warszawskiej Legii. Spotkanie zaplanowano na 24 lipca, a dokładna godzina nie została jeszcze ustalona. Na pewno mecz odbędzie się na Rembertowie.

Znicz Pruszków – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

Świt I połowa: Niezgoda – Cuch, Kamiński, Drwęcki, testowany, Basiuk, Pomorski, Tlaga, Kwiatkowski, Maciejewski, Napora

Świt II połowa: Prus – Ostrowski, Michalik B., Kamiński, testowany, Waśniowski, Basiuk, Maciejewski, Tlaga, Tkaczyk, Kwiatkowski