Sparing nr 3 MKS Świt – Błonianka Błonie 1:0

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zwyciężył w grze kontrolnej z IV-ligową Błonianką Błonie 1:0.

Jedyną bramkę w meczu sparingowym zdobył dla Biało-Zielonych Rafał Maciejewski.

Podopieczni trenera Rafała Kleniewskiego czwarty mecz w ramach przygotowań do sezonu 2018/19 zagrają w środę, 18 lipca o godz. 16.00 także w Rembertowie.  Przeciwnikiem Świtu będzie Dolcan Ząbki.

Ze względu na trwającą konserwację boiska przy Sportowej 66, nowodworzanie wszystkie sparingi rozegrają na „wyjeździe”.

Sparing nr 3

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Błonianka Błonie 1:0

Bramka: Rafał Maciejewski

I połowa: Prus – Wiśniewski, Kamiński, testowany, testowany – testowany, testowany, Steć, testowany, Basiuk, testowany