Sparing: MKS Piaseczno – Świt 1:2 (0:0) [ZDJĘCIA]

Biało-Zieloni w sobotę 20 lutego na wyjeździe zwyciężyli z czwartoligowym MKS-em Piaseczno 2:1. Bramki dla Świtu zdobyli Arkadiusz Ciach i Marcel Bykowski.

Był to piąty mecz kontrolny zawodników trenera Mariusza Miecznikowskiego. Nowodworzanie do przerwy bezbramkowo remisowali. Po zmianie stron już w 48. minucie MKS Piaseczno wyszedł na prowadzenie po golu Michała Suchanka. Świt odpowiedział osiem minut później. Bramkarza gospodarzy mocnym strzałem pokonał Arkadiusz Ciach, który notabene trafił w tym meczu do bramki trzeci razy, jednak jego wcześniejsze próby były spalone. Dziesięć minut później zwycięską bramkę zdobył 16-letni Marcel Bykowski.

Przed Świtem ostatnie trzy sparingi. W najbliższą sobotę Biało-Zieloni rozegrają dwa mecze. O 12:00 zmierzą się z Mazovią Mińsk Mazowiecki (IV liga), a o 14:00 z Unią Warszawa (IV liga). Oba spotkania zaplanowano w Nowym Dworze Mazowieckim.

MKS Piaseczno – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:0)
Bramki: 48’ Suchanek – 56’ Ciach, 66’ Bykowski

Piaseczno: testowany (Kucharski) – testowany (Pruszczyk), Ayodeji (Jaszczak), Janowski (Ayodeji), Ziemnicki (Gromek) – Wiejak (Hernik), Wojtkielewicz (Dobies) – Matulka (Bukowski), testowany (Orłowski), Suchanek (Szczepaniak) – Rudnicki (Olszak).

Świt: (I połowa) Lemański – Cuch (Drwęcki), Kamiński, Ciach, Drewnowski (Niesłuchowski), Michalik B, Michalik H., testowany (Cieślak), Sosnowski, Długołęcki (Kuźma), Wiśniewski.
(II połowa) Lemański – Cieślak, Drwęcki, Kamiński (Cuch), Długołęcki, Kuźma (Niesłuchowski), Tkaczyk, Michalik B. (testowany), Niesłuchowski (Bykowski), Ciach (Drewnowski), Wiśniewski (Michalik H.).