Sparing: Legionovia – Świt 1:2 (0:2) [ZDJĘCIA, WIDEO]

Biało-Zieloni pokonali w meczu kontrolnym Legionovię Legionowo 2:1. Był to czwarty sparing Świtu Nowy Dwór Mazowiecki.

Nowodworzanie szybko wyszli na prowadzenie już w 17. minucie po golu Arkadiusza Ciacha. Drugą bramkę po stałym fragmencie gry zdobyli w 26. minucie po uderzeniu głową Bartosza Michalika. Po zmianie stron i przetasowaniach w obydwu zespołach Legionovia w 70. minucie strzeliła kontaktowego gola. Jego autorem był Dawid Papazjan.

Świt jest już w połowie przygotowań zimowych. Do rozegrania zostały jeszcze 4 mecze kontrolne (MKS Piaseczno, Mazovia Mińsk Maz., Unia Warszawa i Ursus Warszawa). Następne spotkanie planowane jest w Nowym Dworze w najbliższa sobotę o 12:00. Przeciwnikiem będzie czwartoligowy MKS Piaseczno. Rozgranie meczu jest uzależnione od warunków atmosferycznych.

 

Fotorelacja z meczu sparingowego pomiędzy Legionovią Legionowo a Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. </ p> Opublikowany przez Lewego Autor & nbsp; Sobota, 13 lutego 2021

KS Legionovia – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:2 (0:2)

Bramki: 70′ Papazjan – 17′ Ciach, 26′ B. Michalik.

Legionovia: Krzywański (Błesznowski) – Kaczorowski (testowany), Bujak (Worach), Choroś, Barański (Karabin), Koziara, Kluska, Zjawiński, Papazjan, Mroczek (Turkowski), Dobrogost (Witecki).

Świt: 1 połowa Lemanowicz – Tlaga, Ciach, Michalik B, Drwęcki, Cieślak, Kwiatkowski, Wiśniewski (Niesłuchowski), Cuch, Tkaczyk (Kuźma), Sosnowski,
2 połowa Prus – Tlaga (Pruszkowski), Drewnowski, Michalik H., Sosnowski (Dobek-Pietrowski), Długołęcki, Kamiński, Cieślak (Wiśniewski), Kuźma, Niesłuchowski (Bykowski), Michalik B.(Tkaczyk).