Sparing 6, 7: Polonia – Świt 0:1, MKS Piaseczno – Świt 2:0

W ubiegłą sobotę Świt Nowy Dwór Mazowiecki rozegrał dwa mecze kontrolne. Przed południem w Warszawie pokonał 1:0 Polonię po golu Huberta Michalika. Po południu ulegli MKS-owi Piaseczno 0:2.

W pierwszym spotkaniu przeciwko ligowemu rywalowi – Polonii Warszawa, nowodworzanie zagrali sprawdzonymi zawodnikami. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy prostopadłe podanie Michała Stecia dobrze wykorzystał Hubert Michalik, który zapewnił zwycięstwo nad „Czarnymi Koszulami”.

Po południu Świt zmierzył się z IV-ligowym MKS-em Piaseczno. W tym meczu w większości wystąpili zawodnicy testowani, którym nie udało się pokonać rywala. Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką 0:2.

Nowodworzanie w najbliższą sobotę zagrają ostatni sparing, który będzie próbą generalną przed zbliżającym się sezonem. Podopieczni trenera Rafała Kleniewskiego zmierzą się w Ostrowcu Świętokrzyskim z tamtejszym KSZO.

Sparing 6

MKS Polonia Warszawa – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:1 (0:0)

Świt: Prus (zawodnik testowany) – Perzyna (Ciesielski), Drwęcki, Skubisz, Ostrowski, Steć (Kozłowski), Pomorski, Wiśniewski, Basiuk (Piwowarek), Michalik – Pałczyński (zawodnik testowany).

Sparing 7

MKS Piaseczno – Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0 (0:0)

Świt: zawodnik testowany (Antoniuk) – Ciesielski (Dzbański), Kamiński, Cuch, Pietroń – zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany (Piwowarek), Maciejewski – zawodnik testowany.