Sparing 4: Świt – Znicz Pruszków 0:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki uległ II-ligowemu Zniczowi Pruszków 0:1.

W czwartym sparingu, który został rozegrany 12 lutego przy ul. Sportowej 66 Świt Nowy Dwór Mazowiecki przegrał z grającym w II lidze Zniczem Pruszków 0:1. W pierwszej połowie Biało-Zieloni mieli przewagę, jednak nie potrafili skwitować tego gole. Po zmianie stron i roszadach w obu składach, pruszkowianom udało się zdobyć bramkę gospodarzy. W 81. minucie jedynego gola strzelił Maksymilian Brejnak.

Przed nowodworzanami pracowity tydzień. W środę zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego zagrają o 18:00 na własnym boisku z Ząbkovią Ząbki (IV liga), a w sobotę na wyjeździe zmierzą się z Motorem Lublin (II liga). Godzina oraz miejsce jego rozegrania zostaną podane w późniejszym terminie.

 

fot. Lewy Photo

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Znicz Pruszków 0:1 (0:0)

Bramka: Maksymilian Brejnak 81′

Świt (I połowa): Albert Posiadała – Hubert Michalik, Karol Drwęcki, Radosław Kamiński, Jacek Ruciński (30′ Patryk Cieślak), Jerzy Munik (30′ Jacek Tkaczyk), Bartosz Michalik, Szymon Kuźma, Marcel Niesłuchowski, Arkadiusz Gajewski, Jan Nawotczyński.
(II połowa): Jakub Lemanowicz – Hubert Michalik (65′ Bartosz Dąbrowski), Sebastian Cuch, Patryk Kokoszczyński, Patryk Cieślak, Jacek Tkaczyk, Bartosz Michalik (65′ Jan Nawotczyński), Jerzy Munik, Marcel Bykowski, Arkadiusz Gajewski (65′ Marcel Niesłuchowski), Jacek Ruciński.

Znicz Pruszków: (I połowa) Jan Jurczak – Marcin Bochenek, Igor Lewczuk, Martin Baran, Michał Orzechowski, Krystian Pomorski, Tymon Proczek, Mateusz Możdżeń, Mariusz Gabrych, Shuma Nagamatsu, Patryk Czarnowski. (II połowa) Piotr Misztal – Krystian Tabara, Jakub Ostrowski, Igor Lewczuk, Dawid Barnowski, Krystian Matwiejczuk, Maciej Machalski, Lukáš Hrnčiar, Maksymilian Brejnak, Bartłomiej Kręcichwost, Gian Mendez.

Źródło za 90minut.pl