Sparing 4: Dolcan Ząbki – Świt 0:2

W środę 18 lipca Świt Nowy Dwór Mazowiecki wygrał w Rembertowie sparing z Dolcanem Ząbki 2:0. Bramki dla nowodworzan zdobywali zawodnicy testowani przez Rafała Kleniewskiego.

Świt, po remisie z Sokołem Ostróda (0:0), przegranej z Pogonią Siedlce (1:2) i wygranej z Błonianką Błonie (1:0) w środowe popołudnie zmierzył się z czwartoligowym Dolcanem Ząbki. Jedyne bramki padły w drugiej części meczu za sprawą zawodnika testowanego.

Kolejny sparing „Bialo-zieloni” rozegrają w sobotę z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00 w Grodzisku.

Sparing 4:

Dolcan Ząbki – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:2

I połowa: Antoniuk – Śledziewski, Kamiński, Drwęcki, Pietroń, Pomorski, testowany, testowany, Pałczyński, testowany, Maciejewski

II połowa: testowany – Cuch, testowany, testowany, testowany, testowany, Wiśniewski, Steć, testowany, Basiuk, testowany

Grali także: Piwowarek, Ciesielski.