Sparing 3 | Świt – Polonia Warszawa 2:4 (2:1)

 Sparing 3
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa 2:4 (2:1)

Bramki : Arkadiusz Ciach, Kamil Wiśniewski.

Świt: I połowa: Maksymilian Ciołek – Bartosz Michalik, Antoni Bednarek, Mateusz Broda, Jacek Tkaczyk, Yaroslav Yampol, Andrij Yampol, Patryk Kamiński, Kamil Wiśniewski, Arkadiusz Ciach, Hubert Michalik. II połowa: Marceli Wasilko – Marcel Pruszkowski, Radosław Kamiński, testowany, Arkadiusz Giżyński (75′ Igor Łępicki), testowany, testowany, Maksymilian Kopczyński (75′ Wojciech Maciejewski), Kacper Wolert (75′ Filip Stańczak), Marcel Niesłuchowski, Jan Nawotczyński.

Polonia: Jakub Lemanowicz (46′ Adrian Sandach) – Eryk Mikołajewski, Filip Arak, Michał Kołodziejski – Nikodem Zawistowski (70′ Jan Parafianowicz), Łukasz Piątek, Jakub Piątek, Bartosz Biedrzycki – Oliwier Wojciechowski, Mateusz Michalski (46′ Junior Radziński) – Szymon Kobusiński (75′ Emre Celik).

Widzów: ~120