Sparing: GKS Bełchatów – Świt 0:0

Biało-Zieloni zremisowali w ubiegłą sobotę z pierwszoligowym GKS-em Bełchatów 0:0. 

Było to trzecie spotkanie Świtu Nowy Dwór Mazowiecki w okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Mariusza Miecznikowskiego wcześniej zwyciężyli ze Zniczem Biała-Piska 2:1 i zremisowali z drugoligowymi Wigrami Suwałki 2:2.

Nowodworzanie kolejny mecz kontrolny rozegrają w najbliższą sobotę o godz. 12:00. Wstępnie mecz jest planowany w Nowym Dworze Mazowiecki, jednak ze względu na zmienne warunki atmosferyczne miejsce i godzina mogą ulec zmianie. Przypominamy również, że trybuny przy sztucznym boisku są nieczynne ze względu na obostrzenia COVID.

GKS Bełchatów – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

GKS Bełchatów: Daniel Niźnik (Kewin Komar) – Jakub Bator (Marcin Sierczyński), Mateusz Bartków, Michał Pawlik, Mateusz Szymorek – Maciej Koziara (Jakub Bator), Filip Laskowski, Damian Hilbrycht, Bartosz Żurek – Maciej Mas, Patryk Winsztal.

Świt: (1 połowa): Mateusz Prus – Karol Drwęcki, Mateusz Długołęcki, Arkadiusz Ciach, Patryk Cieślak, Łukasz Sosnowski, Hubert Michalik, Bartosz Michalik, Kamil Tlaga, Mateusz Kwiatkowski, Szymon Kuźma
(2 połowa): Jakub Lemanowicz, zawodnik testowany, Sebastian Cuch, Radosław Kamiński, Kamil Wiśniewski, Marcel Niesłuchowski, Patryk Drewnowski, Łukasz Sosnowski (Tomasz Dobek-Pietrowski), Szymon Kuźma (Bartosz Michalik), Mateusz Kwiatkowski (Marcel Bykowski), Jacek Tkaczyk.