Sparing 2: Świt – Orlęta Radzyń Podlaski 3:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zwyciężył 3:1 w drugim meczu kontrolnym z Orlętami Radzyń Podlaski.

Drugi sprawdzian zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego rozegrali z trzecioligowcem występującym w drugie IV (Lubelska/Małopolska/Podkarpacka/Świętokrzyska) – Orlętami Radzyń Podlaski. Pierwsze trafienie dla Świtu padło w 38. minucie z rzutu karnego po strzale Arkadiusza Gajewskiego. Kilka minut po faulu ponownie sędzia podyktował stały fragment, tym razem bramkę zdobył Szymon Kuźma. Ten sam zawodnik podwyższył prowadzenie w 80. minucie. Honorowe trafienie dla gości padło w 85. minucie po golu Ernesta Skrzyńskiego.

Następny mecz kontrolny nowodworzanie rozegrają w najbliższą sobotę. 5 lutego o godz. 12:00 przy ul. Sportowej 66 zmierzą się z czwartoligowym MKS-em Piaseczno.

fot. Lewy Photo

Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Orlęta Radzyń Podlaski 3:1 (2:0)

Bramki: Arkadiusz Gajewski (k) 38′, Szymon Kuźma (k) 42′, 80′ – Ernest Skrzyński 85′.

Świt (I połowa): Albert Posiadała – zawodnik testowany, Karol Drwęcki, Radosław Kamiński, Jacek Ruciński (30′ Patryk Cieślak), Jerzy Munik, Bartosz Michalik, Jacek Tkaczyk (30′ Szymon Kuźma), Filip Kowalczyk, Arkadiusz Gajewski, Jan Nawotczyński.
(II połowa): Jakub Lemanowicz – zawodnik testowany, (60′ Hubert Michalik), Sebastian Cuch, Patryk Kokoszczyński, Patryk Cieślak, Bartosz Michalik (80′ Jan Nawotczyński), Szymon Kuźma, Marcel Bykowski, Marcel Niesłuchowski, Jan Nawotczyński (60′ Jacek Ruciński).