Sparing nr 2: MKS Świt – Polonia Warszawa 2:3

W środę na warszawskim Rembertowie nowodworzanie rozegrali drugi sparing w ramach przygotowań do nowego sezonu. Przeciwnikiem „Biało-zielonych” była Polonia Warszawa, która wygrała spotkanie 3:2. 

Już na samym początku meczu sędzia prowadzący mecz wskazał na 11 metr po zagraniu piłki ręką przez jednego z obrońców Świtu. Strzał z rzutu karnego na bramkę zamienił Bartosz Wiśniewski. Chwilę później nowodworzanie doprowadzili do wyrównania. Idealną piłkę z środka pola otrzymał Rafał Maciejewski i pewnym strzałem w prawy róg bramki doprowadził do wyrównania. Polonia jeszcze przed przerwą podwyższyła prowadzenie. Druga bramka dla „Czarnych Koszul” to bramka samobójcza jednego z obrońców Świtu. A chwilę później mieliśmy już 1:3. Do bezpańskiej piłki na 16-stym metrze dopadł Wiśniewski i strzelił trzecią bramkę dla polonistów. W drugiej połowie bramkę kontaktową zdobył Jan Szulkowski, który strzałem głową umieścił piłkę w siatce.

Kolejny sparing nowodworzanie rozegrają w sobotę w podwarszawskim Pruszkowie z tamtejszym Zniczem. Spotkanie zaplanowane na 15:30.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Polonia Warszawa (1:3) 2:3 

Bramki: Maciejewski, Szulkowski

Świt I połowa: Prus – Michalik B., Drwęcki, testowany, Basiuk, Pomorski, Zysik, Waśniowski, Tlaga, Maciejewski, Kwiatkowski

Świt II połowa: Niezgoda – Cuch, Kamiński, Ostrowski, Broniszewski, Michalik B., Michalik H., Napora, Cieślak, Szulkowski, testowany

 

 

FOT. Lewy Autor / Wojciech Lewandowski