Rozpoczęliśmy przygotowania! [zdjęcia]

Zawodnicy Świtu powrócili z urlopów. We wtorek, 5 lipca rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu 2022/23.

W pierwszych zajęciach wzięło udział 19-stu zawodników. Do końca tygodnia do zespołu dołączą: Łukasz Buczkowski, Arkadiusz Ciach i Jewhen Radionow. Kontuzję wciąż leczą Bartosz Michalik oraz Arkadiusz Gajewski. W treningu wziął także udział nowy trener motoryczny – Patryk Gromek.

Zawodnicy na pierwszych zajęciach: Marceli Wasilko, Sebastian Cuch, Radosław Kamiński, Karol Drwęcki, Hubert Michalik, Jacek Tkaczyk, Szymon Kuźma, Filip Kowalczyk, Łukasz Sosnowski, Marcel Niesłuchowski, Arkadiusz Giżyński, Kamil Wiśniewski, Piotr Basiuk, Jarosław Jampol, Jan Nawotczyński oraz czterech zawodników testowanych.

Po ubiegłym sezonie ze Świtem rozstali się: Albert Posiadała (powrót z wypożyczenia – Radomiak Radom), Jakub Lemanowicz (Polonia Warszawa), Patryk Cieślak (koniec kariery), Mateusz Kwiatkowski, Jerzy Munik, Damian Ślesicki, Bartosz Dąbrowski.

Pierwszy mecz kontrolny nowodworzanie rozegrają w sobotę w Pruszkowie. Zagrają z miejscowych Zniczem. Spotkanie zaplanowano na godz. 17:00.