Remis z niedosytem. Świt – Ruch 0:0

Nowodworzanie bezbramkowo zremisowali na własnym stadionie z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Świt od początku sezonu pozostaje niepokonany.

Niedzielne spotkanie rozpoczęli lepiej gospodarze i to oni prowadzili grę przez większość meczu. W 16. minucie pierwszą bramkę dla gospodarzy powinien strzelić Mateusz Kwiatkowski. Po otrzymaniu bardzo dobrego podania znalazł się z sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, jednak nie trafił w bramkę. Kilka minut później przyjezdni zagrozili bramce Błażeja Niezgody. Z około 20. metrów strzelił Patryk Pasko, piłka trafiła w poprzeczkę i wyszła na aut bramkowy. Świt obfitował w dogodne okazje, jednak nie potrafił żadnej z nich zwieńczyć bramką.

Po zmianie stron, na początku drugiej połowy groźny strzał oddał Hubert Michalik, jednak jego uderzenie obronił Niemira. W 60. minucie duży błąd popełnili obrońcy Świtu, przez co zawodnik Ruchu znalazł się w wyśmienitej sytuacji do strzelenia gola. Ostatecznie tylko w jemu wiadomy sposób piłka powędrowała obok bramki.

Ostatecznie kibice zgromadzeni przy Sportowej 66 nie zobaczyli bramek. Podopieczni Marka Brzozowskiego po 4. kolejkach zajmują 4. miejsce w tabeli III ligi. Kolejny mecz nowodworzanie rozegrają na wyjeździe z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Spotkanie zaplanowano na sobotę, 25 sierpnia na godz. 17:00.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Ruch Wysokie Mazowieckie 0:0

Świt: Niezgoda – Cuch (86′ Waśniowski), Kamiński, Drwęcki, Michalik, Kwiatkowski, Pomorski, Tlaga (77′ Wiśniewski), Maciejewski, Basiuk, Ciach.

Ruch: Niemira – Matus, Pasko, Stankiewicz, Gromek, Wierzbowski (53′ Hryszko (87′ Maskal)), Babul, Samluk (70′ Kujawa), Skibko (78′ Brokowski), Grochowski, Radaszkiewicz.

Żółte kartki: Kwiatkowski, Ciach – Pasko.

Sędzia: Tomasz Lewandowski (Piotrów Trybunalski)

Widzów: 300