Remis z Kutnem  |  Świt – KS Kutno 2:2 (1:1)

Świt Nowy Dwór Mazowiecki w ubiegłą niedzielę zremisował 2:2 z KS-em Kutno. Dla nowodworzan strzelili Łukasz Sosnowski i Filip Kowalczyk.

W 26. minucie Łukasz Sosnowski bezpośrednio z rzutu wolnego pokonał Patryka Wolańskiego i otworzył wynik meczu. Przyjezdni szybko odpowiedzieli. W 30. minucie na 1:1 gola strzelił Adam Patora. Tuż przed przerwą Kutno mogło wyjść na prowadzenie. Jeden z zawodników gości był faulowany w polu karnym, a sędzia podyktował rzut karny. Strzał Adriana Kralkowskiego obronił młody bramkarz nowodworzan – Albert Posiadała.

Po przerwie w 61. minucie Biało-Zieloni znów wyszli na prowadzenie. Tym razem najlepiej w polu karnym odnalazł się Filip Kowalczyk i zdobył trafienie na 2:1. I tym razem radość nie trwała zbyt długo.  3 minuty później ponownie był remis, tym razem za sprawą Kralkowskiego. Wynik utrzymał się do końca meczu.

Zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego kolejny mecz zagrają 9 października. Na wyjeździe zmierzą się z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Spotkanie zaplanowano na godz. 15:00.

fot. Lewy Photo

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – KS Kutno 2:2 (1:1)

Bramki: Łukasz Sosnowski 26′, Filip Kowalczyk 61′ – Adam Patora 30′, Adrian Kralkowski 64′.

Świt: Posiadała – Munik, Długołęcki, Drwęcki, Cieślak, Kowalczyk (75′ Bykowski), Sosnowski, Kuźma (54′ Kwiatkowski), Basiuk, Michalik B. (83′ Nawotczyński), Gajewski.

Kutno: Wolański – Szczytniewski (81′ Boczek), Rokosz, Kasperkiewicz, Kraśniewski, Kralkowski, Bujalski, Niedzielski, Torrado (64′ Szczepański), Kacela, Patora (74′ Cudowski).

Żółte kartki: Długołęcki, Gajewski  – Rokosz, Kasperkiewicz, Kralkowski, Bujalski, Patora.

Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn).