Remis z beniaminkiem  |  Wissa Szczuczyn – Świt 0:0

Biało-Zieloni bezbramkowo zremisowali w ubiegłą środę z beniaminkiem III ligi – Wissą Szczuczyn. Mecz był rozgrywany na wyjeździe na stadionie miejskim w Ełku.

Od początku spotkania nowodworzanie przeważali i tworzyli kolejne okazje do zdobycia bramki. Zarówno w pierwszej jak i w drugiej połowie albo na drodze nowodworzan stawał świetnie dysponowany Hubert Gostomski, albo brakowało precyzji. Gospodarze dobrze bronili, a Świt był zmuszony do gry pozycyjnej, z która Wissa dobrze sobie radziła. Najlepsze okazje w meczu mieli Mateusz Długołęcki i Kamil Wiśniewski. Obu w kluczowych chwilach wybronił bramkarz Wissy.

Stare przysłowie mów, że jak się nie da wygrać to trzeba zremisować. Tak było w tym przypadku, a mecz zakończył się ostatecznie bez bramek.

Kolejne spotkanie nowodworzanie rozegrają już w najbliższa sobotę. 21 sierpnia o godz. 16:00 przed własną publicznością zmierza się z Unią Skierniewice. Zapraszamy na mecz!

fot. Lewy Photo

Wissa Szczuczyn – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0:0

Wissa: 12. Gostomski – 2. Maciejuk, 3. Kosikowski, 5. Zalewski, 8. Łupiński, 9. Łapiński (90’+ 21. Sakowicz), 10. Tercjak, 11. Buzun (76′ 98. Tomar), 16. Szaraniec, 66. Koncewicz (80′ 14. Korytkowski), 91. Radzikowski (80′ 17. Szeibe).

Świt: 57. Lemanowicz – 2. Kamiński, 6. Drwęcki, 8. Długołęcki, 9. Gajewski, 11. Kowalczyk (46′ 7. Michalik H.), 16. Tkaczyk, 19. Cieślak, 21. Wiśniewski (76′ 10. Kwiatkowski), 64′ Sosnowski, 99. Bykowski (46′ 25. Nawotczyński).

Żółte kartki: Szaraniec – Gajewski.

Sędzia: Paweł Gwiazda (KS ZPN Mazowiecki)