Remis w Radomiu  |  Broń – Świt 1:1

Biało-Zieloni zremisowali z Bronią Radom 1:1 w sobotnim meczu 4. kolejki III ligi. Bramkę dla Świtu w 69. minucie zdobył Arkadiusz Ciach.

Kibice, którzy zgromadzili się przy ul. Narutowicza 9 na pierwszą bramkę musieli czekać aż do 69. minuty. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła gola dla Świtu głową strzelił Arkadiusz Ciach. Wszystko wskazywało, że nowodworzanom uda się utrzymać korzystny wynik, aż do 81. minuty.

Gdy po jednej z akcji gospodarzy zawodnicy trenera Mariusza Miecznikowskiego wychodzili z kontratakiem, Damian Machajek na środku boiska wślizgiem przerwał akcje nowodworzan. Piłka została odbita na tyle niefortunnie, że z około 50 metrów przelobowała Mateusza Prusa i wpadła do bramki, a Broń tym samym doprowadziła do remisu.

Mecz ostatecznie zakończył się remisem 1:1, a nowodworzanie razem z Legią II Warszawa piastuję pozycje lidera z dorobkiem 10 punktów. W najbliższą sobotę Świt zagra na własnym stadionie o godz. 16:00 z KS-em Wasilków.

Broń Radom – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:0)

Bramki: Damian Machajek 81′ – Arkadiusz Ciach 69′

Broń: Zacharski – Pociecha, Jagieła, Machajek, Stefański, Leśniewski, Smuczyński (83′ Jończyk), Dias, Dąbrowski, Świerczek (73′ Kielak), Śliwiński (89′ Goljasz).

Świt: Prus – Tlaga, Cuch, Drwęcki, Michalik B., Wiśniewski (59′ Ciach), Cieślak, Długołęcki, Sosnowski (59′ Kusiński), Michalik H. (77′ Pruszkowski), Drewnowski.

Żółte kartki: Pociecha – Pruszkowski.

Sędzia: Przemysław Malinowski (MZPN)

fot. Ewa Gruszka