Remis na koniec  |  Legia II – Świt 1:1

Świt Nowy Dwór Mazowiecki zremisował w sobotę 29 lutego w ostatnim meczu kontrolnym z Legią II Warszawa 1:1.

Nowodworzanie w ostatnim sparingu zmierzyli się ze swoim ligowym rywalem. Świt nie zagrał w optymalnym składzie, ze względu na drobne kontuzje Kamila Tlagi, Mateusza Kwiatkowskiego oraz Mateusza Długołęckiego. Jedyną bramkę dla podopiecznych trenera Marka Brzozowskiego strzelił pod koniec pierwszej połowy Arkadiusz Ciach.

Legioniści po zmianie doprowadzili do remisu za sprawą Kamila Orlika i remisowy rezultat utrzymał się do końca meczu.

W kolejnym meczu nowodworzanie zainaugurują rundę wiosenną. Świt w pierwszym spotkaniu ligowym po przerwie zimowej zmierzy się z Pogonią Grodzisk. Mecz zaplanowano na 7 marca na godz. 14:00 w Grodzisku.

Legia II Warszawa – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (0:1)

Bramka: Arkadiusz Ciach 45′

Świt: Niezgoda (70′ Prus), Cuch, Kamiński, Drwęcki (78′ Czajka), Pomorski (75′ Michalik B.), Basiuk, Wiśniewski (75′ Możdżonek), Milasius (70′ Cieślak), Ciach (70′ Świderski), Maciejewski (78′ Tkaczyk), Michalik H. (78′ Kusiński)