Razem dla Kacperka – 16 grudnia CH HIT – BĘDZIEMY TAM!

Już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym HIT odbędzie się Świąteczna Impreza Charytatywna dla Kacperka – młodego mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego chorego na raka mózgu.

Kacperek ma 7 lat. Jest mieszkańcem Nowego Dworu Mazowieckiego. Choruje na raka mózgu – glejaka o IV, najwyższym stopniu złośliwości. Zbierane środki są przeznaczone na leczenie Kacperka za granicą.

Komitet Społeczny „Razem dla Kacperka” w najbliższą niedzielę, 16 grudnia 2018 roku w godzinach 10:00 – 18:00 w Centrum Handlowym HIT organizuje Świąteczną Imprezę Charytatywną, w której my, jako Świt także weźmiemy udział.

KIERMASZ:
Zaczynamy już o godz.10.00 kiermaszem różności. Na licznych stoiskach znajdziecie piękne ozdoby świąteczne, wspaniałe pomysły na prezenty dla każdego, gry, książki z autografami autorów, produkty handmade i wiele innych. Zapewnimy też atrakcje dla dzieci. Będą na nie czekały liczne animacje i niespodzianki. Pomalujemy buzie, wspólnie wykonamy ozdoby świąteczne, a na koniec może… spróbujemy szermierki?
Szukacie czegoś szczególnego na prezent? Na kiermasz przygotowaliśmy stoisko z wyjątkowymi upominkami premium. Znajdziecie na nim zestawy biżuterii, vouchery do klubów fitness, na zabiegi upiększające i wiele, wiele innych… Dacie się zaskoczyć?
Ok. godz.12.00 zawita do nas najprawdziwszy Święty Mikołaj!

Imprezę poprowadzi Jerzy Telesiński, prezenter radia Złote Przeboje.

Na scenie:
O godz.13.00 rozpoczną się występy artystyczne i pokazy. Kolejno na scenie zaprezentują się:
13.00 – Ola Sobczyńska z grupą taneczną (wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy)
13.25 Licytacja płyty zespołu Enej z autografami artystów
13.30 Widowiskowy pokaz chemiczny – Mała Uczelnia Chemiczny Świat
14.15 Wielka Licytacja, którą poprowadzi Zygmunt Chajzer. Do zdobycia m.in. jedwabny, japoński kalendarz, zestaw Pandora, piłka z autografem Michała Kucharczyka, książka Zygmunta Chajzera, voucher na off road, obraz papugi, pamiątka od saperów.
14.35 Licytacja książek Pani Miry Białkowskiej z autografem i dedykacją
14.40 Występ wokalistek: Natalia Grędziszewska, Agnieszka Bylińska, Karolina Krzemińska
14.55 Pokaz taneczny Nikola i Radek – szkoła tańca Agnieszki Kaczorowskiej
15.05 Pokaz szermierki na wózkach – Fundacja Akademia Integracji
15.25 Licytacja Klubu Sportowego Świt – trening indywidualny z zespołem Świtu, trening bramkarski z Mateuszem Prusem, trening indywidualny z Adrianem Zarembą oraz oficjalna koszulka meczowa Świtu, Voucher do myjni Car Wash Piotr Franiewski i kilka innych drobiazgów.
15.30 Występ dzieci z Nowodworskiego Ośrodka Kultury
16.00 Pogodę na święta zapowie Daria Wąsiewska, pogodynka telewizji Polsat
16.10 Pokaz taneczny Nikola i Radek cz.2
16.20 Zumba z Gosią Stecką dla małych i dużych
16.40 Występ Laury Serafin
17.00 Występ włoskiego wokalisty . Największe światowe przeboje zaśpiewa Dave Nilaya!

Nr zbiórki 2018/5318/KS