Rafał Kleniewski nie jest już trenerem Świtu

Rafał Kleniewski nie jest już trenerem pierwszego zespołu Świtu Nowy Dwór Mazowiecki. Umowa ze szkoleniowcem, która wygasła wraz z końcem 2018 roku nie została przedłużona.

Kleniewski był trenerem od 6 stycznia 2017 roku. W sezonie 2016/2017 drużyna prowadzona pod jego wodzą zajęła 4. miejsce w III lidze. Kolejny sezon nowodworzanie zakończyli na 8. miejscu. Ponadto w 2017 roku zdobył ze Świtem Puchar Polski MZPN, co pozwoliło nowodworzanom wziąć udział w ogólnopolskich rozgrywkach.  Na półmetku trwającego sezonu Biało-Zieloni zajmują 13. miejsce.

Nowodworzanie rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej oraz pierwsze gry kontrolne 7 stycznia pod okiem II trenera – Mariusza Miecznikowskiego. W następnym tygodniu powinno być znane nazwisko nowego szkoleniowca Świtu.

W imieniu Zarządu dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy sukcesów sportowych.