Przełamanie. Świt – Broń Radom 2:0

Zawodnicy trenera Marka Brzozowskiego zwyciężyli 2:0 na własnym stadionie z Bronią Radom. Zwycięskie trafienia zaliczył Rafał Maciejewski.

Po serii trzech z rzędu porażek, zawodnicy Świtu przełamali się i zwyciężyli z Bronią Radom 2:0. W 29. minucie wynik otworzył Rafał Maciejewski, strzelając na 1:0. W drugiej połowie Maciejewski ponownie trafił do bramki rywali i tym samym zapewnił zwycięstwo nowodworzanom.

Świt zajmuje 4. miejsce w tabli III ligi. Dzięki remisowi Sokoła Ostróda z Concordią Elbląg, nowodworzanie nadrobili do lidera 2 punkty i obecnie do 1. miejsca tracą 6 oczek. Kolejny mecz zawodnicy Marka Brzozowskiego zagrają 12 października na wyjeździe. O godz. 18:00 zagrają z Polonią Warszawa przy ul. Konwiktorskiej w Warszawie.

MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki – Broń Radom 2:0 (1:0)

Bramki: Rafał Maciejewski 29′, 83′

Świt: Prus – Cieślak (89′ Czajka), Drwęcki, Kamiński, Michalik B. (82′ Możdżonek), Kwiatkowski, Pomorski, Tlaga, Maciejewski, Wiśniewski (85′ Tkaczyk), Ciach (81′ Napora).

Broń: Kosiorek – Ziemak, Jagieła, Wicik, Leśniewski, Kołtunowicz (67′ Sternicki), Czarnota, Więcek (80′ Zagórski), Jedynak (67′ Nogaj), Śliwiński (74′ Winiarski), Czarnecki.

Żółte kartki: Drwęcki, Kamiński, Wiśniewski, Ciach – Leśniewski, Kołtunowicz, Czarnecki.