PP: Świt – Zagłębie Lubin. Bilety już w sprzedaży!

W poniedziałek, 10 sierpnia o godz. 12:00 ruszyła internetowa sprzedaż biletów na mecz 1/32 finału Pucharu Polski pomiędzy Świtem Nowy Dwór Mazowiecki a Zagłębiem Lubin.

Bilety na czwartkowe spotkanie można nabyć za pośrednictwem strony www.bilet.pax.pl w cenie 10 zł (bilet obowiązuje wszystkich).

W środę, 12 sierpnia będzie również prowadzona sprzedaż stacjonarna w kasie biletowej. Zapraszamy w godz. 17:00 – 20:00 (kasa przy wejściu na stadion).

W dniu meczu NIE BĘDZIE możliwości nabycia biletu w kasie biletowej (obostrzenia COVID). Prosimy o zakup wejściówki w środę lub w sprzedaży internetowej.

Jak kupić bilet przez Internet

Zakup biletu przez Internet odbywa się po przez przejście przez Kupującego ścieżki składającej się z następujących kroków:

1) ZAREJESTRUJ SIĘ wpisując Login (Twój mail) i hasło. Kliknij link aktywacyjny, który przyszedł na Twojego maila (sprawdź spam). Teraz możesz się logować.
2) ZALOGUJ się do systemu na stronie www.bilet.pax.pl (podając mail i hasło).
3) Wybierz wydarzenie z listy udostępnionych wydarzeń naciśnięciem przycisku KUP BILET.
4) W zależności od wydarzenia wskaż sektor i wybierz liczbę zamawianych biletów; kliknij REZERWUJ.
5) Wybierz sposób płatności i zapłać.
6) Powróć na stronę bilet.pax.pl wejdź na TWOJE KONTO potem w REZERWACJE i wydrukuj bilet.
7) Po kliknięciu DRUKUJ BILET nie zapomnij wypisać danych personalnych (imię, nazwisko i PESEL)  na bilecie i potwierdź klawiszem ZAPISZ i DRUKUJ.