Porażka w Radomsku. RKS – Świt 2:1

Biało-Zieloni przegrali na wyjeździe z RKS-em Radomsko 1:2. Honorowe trafienie dla Świtu zaliczył w 39. minucie Krystian Pomorski.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki jako pierwszy wyszedł na prowadzenie. Bezpośrednio z rzutu wolnego bramkę zdobył w 39. minucie Krystian Pomorski. Gospodarze odpowiedzieli minutę później i wyrównującego gola strzelił Paweł Baraniak. Po zmianie stron gospodarzom udało się zdobyć drugiego gola także po strzale Baraniaka i wynik nie uległ już zmianie.

Nowodworzanie po trzeciej porażce z rzędu zajmują 4. miejsce w tabeli ze stratą 8 punktów do liderującego Sokoła Ostróda. Następny mecz rozegrają 4 października. Na własnym stadionie o 19:30 podejmą Broń Radom.

RKS Radomsko – MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:1 (1:1)

Bramki: Paweł Baraniak 40′, 67′ – Krystian Pomorski 39′

RKS: Podleśny – Danilczyk (69′ Klepczyński), Ślęzak, Saktura, Sadziński, Rozwandowicz, Bocian, Siewiera (81′ Przybylski), Baraniak (78′ Janicki), Balcerzyk (62′ Zatorski), Wrzesień.

Świt: Niezgoda – Drwęcki, Cuch, Kamiński (75′ Waśniowski), Michalik H. (66′ Możdżonek), Kwiatkowski, Pomorski, Broniszewski (46′ Michalik B.), Maciejewski, Wiśniewski, Ciach (75′ Napora).

Żółte kartki: Danilczyk, Ślęzak, Saktura, Sadziński.